השכרת גדרות

השכרת גדרות במגוון רחב לכל סוגי האירועים וההופעות

גדרות לאירועים והופעות

הופעה, כנס או אירוע, דורשים הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר על מנת שהאירוע יצליח ויעבור בשלום. אחד הדברים המשמעותיים ביותר בארגון של הופעה או אירוע גדול, כולל הצבת ומיקום גדרות לאירועים והופעות, אשר מטרתן חסימת הקהל מפני התקהלות והתנפלות על הבמה, סידור מרחב האירוע, תיחומו, תיחום תורים וכדומה. גדרות להופעות ואירועים מסייעים בהגנה על המשתתפים ושמירה על הסדר הטוב.

גדרות להופעות ואירועים - מחסומי לחץ

באירועים הכוללים קהל רב, כמו הופעות ענק, פסטיבלים שונים (של מוזיקה, אומנות, ריקודים וכיוצא באלה), עצרות גדולות, הפגנות, וכדומה, נדרשות גדרות הידועות בתור מחסומי לחץ. מחסומי לחץ נדרשים להופעות ולאירועים בחוץ אבל גם לאירועים גדולים המתקיימים בתוך מקום סגור. מחסומי לחץ לגידור אירועים, נועדו על מנת להדוף קהל רב ולשמור על תיחום גבולות האירוע. מחסומי לחץ משמשים לצרכים נוספים כגון: גידור ותיחום הקהל, צרכי אבטחה במופעים, אירועים גדולים, הפגנות ועצרות ועוד. על מנת לשמור על ביטחונם של המשתתפים באירוע, וכן על ביטחונם של הקהל, נדרשים מחסומי לחץ איכותיים ברמה גבוהה, אשר עומדים בתקני הבטיחות.

גדרות הפרדה, עמודי תור ועמודי חבלול

גדרות הפרדה, מטרתן בעיקר לתיחום גבולות האירוע, בעיקר כשמדובר באירועים גדולים בעלי משתתפים רבים. בניגוד למחסומי לחץ, אין יעודן של גדרות הפרדה לבצע הדיפת קהל אלא רק לסמן את הגבולות של האירוע. חשוב לדעת כי ניתן לעטוף את גדרות הברזל לצורכי הפרדה, על ידי ברזנט גדול במגוון צבעים, אותו ניתן להזמין כציוד נלווה לגדר ההפרדה עצמה. גדרות הפרדה יכולות להיות בשימוש בהופעות ובאירועים המתקיימים בחוץ, תחת כיפת השמים, או תחת אוהלים והצללות, וגם עבור אירועים המתקיימים בין ארבע קירות.

עמודי תור וחבלול הינם עמודים המיועדים לתיחום עמדות לתור. עמדות תור נדרשות פעמים רבות בעמדת מכירת כרטיסים להופעה או לאירוע מסוים, תור למודיעין, ואפילו תור למתקני השירותים. ניתן לתחום מקום לתור באמצעות גדרות אבל עמודי תור ועמודי חבלול הינם פעמים רבות מכובדים ויעילים יותר, והם מהווים פתרון גם להכוונת הקהל למקומות שונים או בכניסה לאירוע עצמו. לכן, כאמור, ניתן לתחום מקום לתור באמצעות גדרות הפרדה או באמצעות עמודים מיוחדים. העמודים עשויים ניקל מבריק וניתן להזמינם בצבעים שונים. אפשר לבחור בעמודי סרט (שיוצא מתוך העמוד) או בעמודי חבל בצבעים כחול, שחור, לבן, אפור או אדום. צבעי הסרט או החבלים המחוברים לעמודים, מסופקים לפי בקשת הלקוח.

חשיבות האיכות ועמידה בתקנים של המוצרים

כמו בכל מוצר, גם גדרות לאירועים והופעות צריכות להיות ברמת איכות גבוהה, בעלי יעילות מיטבית, ולעמוד בתקני הבטיחות הראויים על מנת לשמור על בטיחות המשתתפים והמופיעים. כמו כן חשוב לוודא כי כאשר מזמינים גדרות לאירועים והופעות, מכל סוג שהוא, מזמינים מחברה מקצועית ומנוסה בתחום שיכולה להעניק לכם שירות מלא הכולל השכרה או מכירה של גדרות לאירועים והופעות, כולל אביזרים נלווים (כמו חובקים המחברים בין הגדרות, שערים אם צריך, מנעולים, בסיסים לגדרות ועוד) והדרכה לגבי השימוש בגדרות באופן נכון ובטוח. חברת 'רון טון' פועלת מזה שנים רבות בתחום גידור ואבטחה של אירועים והופעות, והיא ערוכה להעניק שירות איכותי בכל עת, לכל מטרה ובכל הארץ. מחסומי הלחץ, גדרות הפרדה ותיחום וכן עמודי תור וחבלול אותם מספקת החברה, עומדים בתקנים המחמירים ביותר בעולם המערבי ומספקים את האבטחה הנדרשת ואת הפתרון לאירוע נטול בעיות מהסוג הזה.

אצלנו תוכלו למצוא מאגר רחב של מחסומים להשכרה או לרכישה, ביניהם: מחסומי לחץ בגדלים שונים, מחסומי ברזל, מחסומי משטרה, מחסומים וגדרות לתיחום הופעות והפגנות, מחסומים למסיבות סגורות, גדרות לאירועים והופעות, ועוד. את המחסומים והגדרות ניתן למצוא במגוון גדלים, סוגים וצבעים, לפי בחירת הלקוח.

בוחרים איכות ומקצועיות

בחירת גדרות לאירועים והופעות מחייבת בחירה של איכות המוצרים, כלומר הגדרות, כאמור, אבל גם באיכות השירות והמקצועיות של החברה ממנה מושכר או נקנה המוצר. רון טון מציעה ניסיון של כשלושה עשורים בתחום ומוניטין רב המעידים על מקצועיות בלתי מתפשרת ושירות ברמה גבוהה. אם אתם מחפשים גדרות להופעות ואירועים, פנו אלינו בהקדם כדי להבטיח לעצמכם את הכי טוב שיש.

השכרת השכרת מחסומים וגדרות להופעות

חייג עכשיו להצעה משתלמת במיוחד

מעוניין בהצעת מחיר או בירור פרטים?

השאר/י את מס' הטלפון שלך ואחד מנציגנו יצור עימך קשר בהקדם.

© 2020 רון טון - השכרת ריהוט וציוד לאירועים