פטריות חימום

השכרה ומכירה של פטריות חימום

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

יש אירועים שמועדם נקבע בחורף. לפעמים כי עריכת אירוע בחורף היא יותר משתלמת מבחינת המחיר, לעיתים אין אפשרות אחרת כי האירוע תלוי בגורמים נוספים, ולפעמים סתם כי לא רוצים לדחות עד הקיץ. בכל מקרה, כאשר מחליטים לערוך אירוע פרטי או עסקי בחורף, חשוב מאד להציע לאורחים שלכם ולמשתתפים באירוע, מרחב חמים ונעים לשהות בו במהלך האירוע. השכרת פטריות חימום הן אחד הפתרונות המומלצים והיעילים ביותר למטרה זו, כיוון שהן גם מחממות את המקום בצורה נעימה, והן גם בדרך כלל משתלבות בצורה הרמונית בעיצוב הכללי.

פתרונות חימום אירועים בחורף

שירותי השכרה ומכירה של פטריות חימום, מתאימים לכל סוג של אירוע – גם אם מדובר באירוע פרטי שנערך בחצר הבית או בגן אירועים קטן, וגם אם מדובר באירוע עסקי גדול, או שמחה גדולה רבת משתתפים כמו חתונה, הנערכים בגן אירועים רחב ידיים. פתרונות של השכרת פטריות חימום בחורף יכולים להתאים גם לחימום מקום מקורה כמו אוהל או סוכה לאירועים וגם כאמצעי יעיל לחימום מקום פתוח. למעשה, פטריות חימום יוצרות אווירה חמימה ונעימה במהלך האירוע, וחממת במידה הרצויה את מקום האירוע, גם אם הוא מתקיים תחת כיפת השמיים. פטריות החימום מעוצבות באופן שאינו בולט מדי כך שהן משתלבות בצורה המתאימה והנכונה לצד אלמנטים עיצוביים שונים המשבצים בנוכחותם את המקום. כאמור, ניתן להשכיר פטריות חימום עבור אירוע ספציפי או לרכוש פטריות חימום במידה ואתם מתכננים אירועים נוספים גם בעתיד.

סוגים שונים של פטריות חימום

קיימים שלושה סוגים עיקריים של פטריות חימום, הנחשבים יעילים ומומלצים לשימוש באירועים: פטריות חימום הפועלות על גז, פטריות חימום הפועלות על חשמל או פטריות חימום הפועלות על אינפרא אדום. כל אחד מסוגי פטריות החימום הנ"ל, הינו גוף חימום יעיל ונוח, ובעיקר בטיחותי לשימוש גם באופן פרטי וגם באירועים גדולים, אשר עומד בתקנים ובסטנדרטיים גבוהים של איכות ובטיחות. כדי להתאים את סוג פטריית החימום לסוג האירוע, עורך צוות מיוחד מטעם החברה בדיקות שונות וקובע איזה גוף חימום יתאים לכם, על פי פרמטרים שונים הקשורים בסוג האירוע, מהלכו והמקום או השטח בו עומד האירוע להתרחש.

רון טון – השכרה ומכירה של פטריות חימום לכל מטרה

במידה ואתם עורכים את האירוע שלכם בחורף, ומחפשים פתרונות חימום כדי להנעים את האירוע וליצור אווירה חמימה ונעימה לאורחים גם כשבחוץ קר, זה הזמן לחפש חברה מקצועית העוסקת במתן שירותים בתחום. בחברת רון טון תוכלו להתרשם מאפשרויות השכרה ומכירה של פטריות חימום איכותיות ואמינות, ייעוץ והתאמה של גופי החימום לסוג ולמקום האירוע שלכם, ומחיר נוח ואטרקטיבי. פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת.

השכרת פטריות חימום בזול

© 2020 רון טון - השכרת ריהוט וציוד לאירועים