השכרת גדרות

גדרות לאתרי בנייה

אתרי בנייה הינם מקומות מסוכנים ביותר המיועדים לפורענות, גם עבור אנשי המקצוע שעובדים בהם, וכמובן, קל וחומר עבור אותם עוברי אורח וילדים סקרניים. אי לכך, חשוב ביותר לגדר היטב את אתרי בנייה על מנת למנוע את כניסתם של אנשים, ילדים, ואפילו בעלי חיים, אשר עלולים להיפגע, או לחלופין, אנשים שירגישו חופשי לשוטט באתר ולחבל בתהליך העבודה. גדרות זמניות, חזקות ואיכותית לאתרי בנייה הן הדרך הטובה ביותר לגדר היטב ובצורה בטוחה את אתר הבנייה, ולאפשר אך ורק לנוגעים בדבר להיכנס לאתר הבנייה תוך שמירה מרבית על ביטחון הציבור.

מה מתרחש באתר בנייה

אתר בנייה הוא למעשה, כידוע, אתר בו נבנה מבנה מסוים. מבנה כזה לעיתים נבנה מחוץ לאזור מיושב, הרחק מהמולת ההמון, אבל פעמים רבות הוא מתרחש ממש בלב העיר או בשכונה צפופה ומיושבת. מבנה כזה יכול להיות מבנה ציבורי (תיאטרון, בית כנסת, משרדי עירייה), בניין פרטי (דירות, סטודיו, וילה, בריכת שחייה), שחזור מבנה עתיק, שיפוץ וחידוש של בניין ישן ועוד. עבודות תמ"א 38 למשל, אף על פי שמדובר בבנייה על גבי בניין קיים, ולא בנייה של בניין חדש מהיסודות, נחשבות אף הן לאתרי בנייה.

אז מה בעצם מתרחש באתרי בנייה שהופך אותם כל כך מסוכנים עבור אנשים מהרחוב, ומחייב הצבת גדרות מיוחדות לאתרי בנייה?

באתרי בנייה מתבצעות עבודות הכוללות שימוש במנופים ומכונות שונות, אשר יכולות להיות מסוכנות עבור עוברי אורח. כמו כן, סכנות של התמוטטות מבנה, נפילה מפיגומים, נפילות של חומרים כבדים על הארץ, ציוד עבודה כמו מקדחות, מברגות, פטישים כבדים, מסמרים וברגים שמסתובבים באזור, וכמובן חומרים מסוכנים כמו דבק רעיל, סיד, חומרים כימיים שונים וכו'. כל אלה מסוכנים מאד גם עבור אנשי מקצוע שעובדים באתר, ובטח ובטח לאנשים שאינם נוגעים לבנייה ונכנסים מתוך סקרנות, בייחוד ילדים שמסתובבים סביב אתר הבנייה ועשויים להיות נגישים למה שמתחולל בתוכו.

חשיבות הצבת גדרות לאתרי בנייה

בשל כל הסכנות שנמנו לעיל, קיימת גם אפשרות שונות של חבלה ופגיעה בתהליך עבודה תקין, עם כניסתם של זרים לאתר הבנייה. גניבות של ציוד וחומרי בנייה, טיפוס על פיגומים ושבירתם וכיוצא באלה, עשויים להביא לנזקים עבור הקבלן הבונה. לכן, בשל סיבות אלה, ובעיקר בשל סיבות הסכנה שצויינו לעיל, קיימת חשיבות רמה במעלה להצבתן של גדרות לאתרי בנייה, גבוהות וסגורות, שתמנענה כניסה של אנשים סקרנים או ילדים שמסתובבים באזור. קיימים סוגים שונים של גדרות מהסוג הזה, וניתן לבחור את הגדרות המתאימות ביותר לסוג הבנייה ולאתר הבנייה הספציפי שבו מדובר.

סוגים של גדרות לאתרי בנייה

מבין הסוגים הקיימים ניתן למצוא למשל גדרות רשת מעוגלת, גדרות רשת סטנדרטיות, גדר בעלת מסך הסתרה, גדר רשת נמוכה (טובה לעבודות בכביש למשל), גדר פח, שער רשת מעוגל או סטנדרט לכניסת אדם, שער רשת מעוגל או סטנדרט לכניסת רכב, שערים בעלי מסכי הסתרה, שער פח, וגדר רשת מחוזקת. כמו כן, עבור כל גדר, קיימים גם אביזרי תמיכה כמו בסיסי העמדה של הגדרות, מנעולים, תפסני מצמד לחיבור בן פלטות הגדר וכו'.

בחירת חברה להצבת גדר עבור אתר בניה

כאשר מחפשים גידור זמני לאתר בנייה, יש לפנות לחברה מקצועית ומנוסה בתחום, אשר תוכל לאפשר לכם לבחור את הגדר המתאימה ביותר לצרכים שלכם. חברת רון טון מספקת מגוון אפשרויות גידור לאתרי בנייה איכותיים, מתחייבת לספק מוצרי גידור העומדים בכל התקנים האירופאים הנדרשים לגידור זמני ובטיחות באתרי עבודה ובאתרי בנייה.

הגדרות והשרות שלנו מתאימים לקבלנים, לעיריות ומועצות מקומיות, לחברות הנדסה, לאתרים לוגיסטיים וכל מי שעוסק בבנייה וזקוק לגדרות עבור אתר הבנייה בו הוא פועל. השירות שלנו כולל מלאי גדול וזמין מכל סוגי הגדרות, סיור ייעוץ באתר שלנו באינטרנט בחינם, תפעול מלא של ייבוא הגדרות לאתר הבנייה עצמו והצבתן (וכן פינוין עם סיום הבנייה), מגוון מוצרים משלימים ועוד.

אם אתם זקוקים לגדרות חזקות, יציבות, יעילות ואיכותיות עבור אתר הבנייה שלכם, פנו אלינו עוד היום, לקבלת מידע רלוונטי, ייעוץ והכוונה לגבי הגדרות המתאימות שלכם, וכמובן הזמנת השירות המעולה שלנו.

השכרת גדרות לאתרי בניין בזול

חייג עכשיו להצעה משתלמת במיוחד

מעוניין בהצעת מחיר או בירור פרטים?

השאר/י את מס' הטלפון שלך ואחד מנציגנו יצור עימך קשר בהקדם.

© 2020 רון טון - השכרת ריהוט וציוד לאירועים