השכרת אוהלים

הקמה והשכרה של מגוון אוהלים לכל סוגי האירועים

השכרת אוהלים לאירועים בטבע

אירוע כמו חתונה הוא אחד האירועים הכי חשובים שיש לנו בחיים. גם אירוע מרגש כמו יום הולדת או יום נישואים הוא אירוע חשוב מאוד בחיים של כל אחד מאתנו. כאשר אנחנו מארגנים אירוע, לרבים מאתנו חשוב שהאירוע יהיה מקורי, מפתיע ואיכותי. בשביל שהאירוע שלנו יהיה עם כל המאפיינים הללו אנחנו יכולים לקיים אותו בחיק הטבע. על ידי כך שנשכור אוהל גדול לאירוע שלנו נוכל לקיים את האירוע בלב יער או על פסגת הר. השכרת אוהלים לאירועים בטבע יכולה לאפשר לנו ליהנות מכל היתרונות של חיק הטבע ושל אולם אירועים באותו הזמן. האוהלים האיכותיים של חברת רון טון יכולים להכיל עד מאות אנשים, הם בטוחים מאוד בפני נזקי מזג האוויר והם בדיוק מה שאנחנו צריכים אם אנחנו רוצים לארגן אירוע מקורי ומיוחד.

השכרת אוהל לאירוע בחוף הים

אחד המקומות בהם הכי טבעי לשכור אוהל ולקיים בו אירוע הוא חוף הים. אין זה ממש משנה עם אנחנו עורכים אירוע לעובדי החברה שלנו או אירוע משפחתי, השכרת אוהל לאירוע בחוף הים יכולה להפוך את האירוע שלנו לאירוע מהנה במיוחד. אירוע בחוף הים הוא אירוע שיש בו אווירה מיוחדת מאוד. בתוך האוהל אנחנו יכולים לשים פינות ישיבה, בר משקאות ושולחנות עליהם ניתן לאכול ארוחה משביעה. ביחד כלל המרכיבים שיש בתוך האוהל וחוף הים יצרו באירוע שלנו אווירה יוקרתית ומפנקת במיוחד.

השכרת אוהלים לאירועים בית ספריים

השכרת אוהלים יכולה לשמש גם בתי ספר רבים. במקום למשל לקיים את אירוע חלוקת תעודת סיום 12 שנות לימוד בבית הספר, בית הספר יכול לשכור אוהל ולקיים את האירוע במדבר או באזור הצפון. השכרת אוהלים לאירועים בית ספריים יכולה לשמש את בית הספר גם למסיבת סוף השנה של התלמידים בה הם רוצים לרקוד וליהנות. גם בחגים השונים כמו פסח, פורים ויום העצמאות בית הספר יכול לפנק את התלמידים שלו ולחגוג איתם ביחד את החגים תחת אוהל מצויד בכל טוב. חגיגה של אירוע באוהל היא חגיגה מהנה מאוד שמתאימה לכל אחד מילדים קטנים מאוד ועד אנשים מבוגרים בני הגיל השלישי.

השכרת אוהלים לפסטיבלים

השכרת אוהלים לאירועים היא דבר נפוץ מאוד במיוחד בכל מה שקשור לפסטיבלים. בארץ נערכים מדי שנה פסטיבלים שונים כשקהל היעד שלהם הוא כולם מבני נוער ועד אנשים בני 50 פלוס. כאשר עורכים את הפסטיבל בחיק הטבע, בחוף הים או במדבר הדבר המתבקש הוא לשכור אוהלים לאירוע. אוהל יכול לאפשר לפסטיבל להתקיים בכל מזג אוויר בין אם גשום מאוד ובין אם חם מאוד. ניתן למשל לחבר לאוהל חשמל ולשים בו מאווררים במזג אוויר חם מאוד. ללא שום ספק אוהל יכול לשדרג מאוד את האירוע שלנו ולהפוך אותו לשיחת השנה.

השכרת אוהלים לאירועים במחירים זולים

חייג עכשיו להצעה משתלמת במיוחד

מעוניין בהצעת מחיר או בירור פרטים?

השאר/י את מס' הטלפון שלך ואחד מנציגנו יצור עימך קשר בהקדם.

© 2020 רון טון - השכרת ריהוט וציוד לאירועים