במות לאירועים

הקמת במות לאירועים בהתאמה אישית

השכרת במות לארועים

חברת "רון טון" היא החברה המובילה בישראל בכל הקשור להשכרה והקמת במות לאירועים, קטנים וגדולים כאחד. הבמות האיכותיות הקיימות ברשותנו עומדות בתווי התקן הבינלאומיים הקפדניים ביותר.

בין לקוחותינו המרוצים:

במהלך 30 שנות פעילותה של החברה במות "רון טון" כבר זכו לקחת חלק באירועי יום העצמאות בכל רחבי הארץ, הופעות של גדולי האמנים מהארץ ומהעולם, במופעים המתקיימים בקיסריה, באילת ועוד רבים וטובים.

לפני הכל - הבטיחות

באופן טבעי , אחד השיקולים החשובים ביותר, אם לא החשוב שבהם, הוא כמובן הפן הבטיחותי. זו בדיוק הסיבה שבגללה כל הבמות הקיימות ברשותנו עומדות בתקנים המחמירים ביותר וערוכות לעמוד בעומסי משקל גבוהים במיוחד.

הקמת במות לאירועים

מעבר להשכרת הבמות לאירוע אנו מספקים גם את שירותי ההתקנה וההקמה של במות אלו. צוות ההקמה המקצועי והמנוסה מתמחה בהקמת במות על פי סטנדרט הבטיחות הגבוה ביותר, במהירות ותוך כוונה מלאה לספק לך את השירות הטוב והמהיר ביותר.

כמובן שתהליך ההקמה כולו מלווה על ידי מהנדס אשר אחראי על בקרת האיכות לכל אורכו של תהליך ההקמה ועל מתן האישור הסופי כי הבמות יעמדו בכל עומס שידרש.

במות לכל סוגי הארועים

ברשותנו קיים מבחר גדול במיוחד של סוגים שונים וגדלים שונים של במות. על כן אנו ערוכים להעניק לכל אחד מלקוחותינו פתרון מושלם המותאפ באופן מדוייק לצורך שלו. מגוון הבמות כולל: במות גבוהות, במות נמוכות, רחבות ריקודים ועמדות תצוגה מוגבהות.

במות להופעות

כאשר מדובר בהשכרת במות להופעות ישנו צורך לתת דגש על שני נושאים עיקריים: הנושא הראשון הוא יכולתה של הבמה לשאת את משקל הציוד הרב, אביזרי התאורה, אמצעי ההגברה, כלי הנגינה וכמובן את משקלם של המופיעים על גבי אותה במה. נושא שני, וחשוב לא פחות הוא הצורך לוודא כי גובהה של הבמה מתאים וכי גם אם מדובר בהופעה שאליה צפויה להגיע כמות קהל גדולה, איזור ההופעה יראה למרחוק והמופע לא יוסתר על ידי שורות הקהל הראשונות.

לתכנון, השכרה והקמה של במות למופעים, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר עכשיו ונשמח לסייע.

רחבות ריקודים

מפיקים אירוע או מסיבה אשר כוללים ריקודים? רון טון מציעה מגוון רחבות ריקודים עצום בגודלו מתוך הבנה כי כל אירוע הוא בעל אופי שונה וכמובן בעל מספר משתתפים אחר. על כן, בהתאם לאפיון סוג וגודל האירוע נדע להתאים, ולהקים, גם עבורכם, רחבות ריקודים בהתאמה אישית וכמובן – לשביעות רצונכם המלאה!

מחפשי את שירות השכרת הבמות המקצועי ביותר בישראל?

רוצים להיות בטוחים כי הבמות באירוע שלכם יעמדו בכל משקל ויוכלו לשאת כל לחץ?

פנו עוד היום לצוות המומחים של "רון טון" – תאמרו לנו רק מהו האירוע שלכם, את העבודה הקשה, תשאירו לנו!

מתחייבים לשרות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר! שרות 24/7.

להצעת מחיר חייג 03-5742424, 050-5559900

מעוניין שאנו ניצור עימך קשר? השאר פרטים  ואחד מנציגנו יצור עימך קשר במהרה

השכרת במות לאירועים

חייג עכשיו להצעה משתלמת במיוחד

מעוניין בהצעת מחיר או בירור פרטים?

השאר/י את מס' הטלפון שלך ואחד מנציגנו יצור עימך קשר בהקדם.

© 2020 רון טון - השכרת ריהוט וציוד לאירועים